main_picture_01

Lajme fantastike! Një studente nga Durresi mori çmim për arritje të jashtëzakonshme në fushën e kujdesit shëndetësor. Ajo shpiku një kurë për hemorroidet që mund të shpëtojë miliona jetë!


Aktualisht: Farmacistët dhe mjekët po fshehin një ilaç efektiv që mundet një herë shpëtoni nga hemorroidet përgjithmonë. Çdo vit ata “vjedhin” paranë publike, ata përshkruajnë barna dhe metoda trajtimi shumë të shtrenjta! (Për rekomandime për trajtimi i hemorroideve shih artikullin më poshtë)


Studentica

Ne vere . diçka e pabesueshme ndodhi në Kongresin Evropian të Proktologëve. I gjithë publiku duartrokiti vajzën që qëndronte në podium 10 minuta. Ishte Laura Cena – studente nga Durresi! Ajo sugjeroi përdorimin e një formule unike që mund të u shërojnë plotësisht hemorroidet dhe parandalojnë që ato të bëhen me pasoja fatale.

Strukturat shkencore të vendit tonë në bashkëpunim me ekspertë nga Bashkimi Evropian e bene zbatimin e formulës së propozuar nga Laura , dhe ekspertët s të Institutit të Proktologjisë dhe specialistë të Mjekësisë të universitetit u përfshinë në zhvillimin e një kure për hemorroidet. Produkti tashmë është zhvilluar dhe po tregon rezultate të shkëlqyera.

Si ilaçi i ri mund të shpëtojë miliona jetë dhe pse qytetarët e Shqiprise mund ta marrin atë me një zbritje të madhe - do ta mësoni në artikullin tonë.

Gazetarja: Laura je ndër më të mirët e studentëve të mjekësisë në botë. Pse zgjodhët të fokusoheni në proktologji?

Nuk dua të flas për këtë publikisht, por motivimi këtu është thjesht personal. Disa vite më parë babai im vdiq nga kanceri i zorrës së trashë. U në fillim gjithçka ishte mirë, vdekja e dhimbshme erdhi papritur. Pastaj unë vetë fillova të studioj proktologji. U trondita që ishin shumica barna farmaceutike kimikate të panevojshme që shkatërrojnë të gjithë trupi. Babai im i përdorte çdo ditë..

Për tre vitet e fundit i jam përkushtuar plotësisht kësaj teme. Me lindi ideja për metoden e largimit te hemorrideve, për të cilën të gjithë po flasin tani ndërsa shkruaj tezën time. E kuptova që kisha ardhur me të diçka e re. Por nuk mund ta besoja se mund të shkaktonte kaq shumë interesi i strukturave të ndryshme.

Gazetari: Me sa dimë kanë dashur të të arrestojnë menjëherë pas publikimit të zbulimit tuaj?

Po, tre ditë pas prezantimit tim në konferencë. Për fat më gjetën atëherë dhe kane kontaktuar nga punonjësit kryesorë të Universitetit Mjekësor të Varshavës. Ata gjithashtu ndihmuan në zgjidhjen e kësaj situate.

Gazetarja: Dhe cili ishte problemi?

Disa kompani të mëdha në treg ata ishin të shqetësuar për marrëveshjen time të mundshme me Universitetin dhe institucione të tjera për zhvillimin e mjekësisë inovative. Në atë kohë ishte tashmë e qartë se ky ilaç mund të lehtësojë plotësisht shumë njerëz nga hemorroidet. Me sa di unë, ilaçet për hemorroidet janë një nga segmentet më fitimprurëse të tregut. Askush nuk dëshiron humbasin miliona ose miliarda për shkak të një studenti. Kështu ata e shpikën çështje kundër meje. Por ata nuk mendonin se unë e dija mirë se çfarë të bëja situata të tilla dhe kujt t'i drejtohemi. Sapo avokatët u kujdesën për rastin, më lanë vetëm.

Gazetarja: Pas këtij incidenti problemet u zhduken?

Nuk kishte asnjë problem, por pati përpjekje për të blerë formulën time. Sapo u shfaqën postimet në lidhje me metodën time, fushatat e shitjeve filluan të shfaqen. Të parët që morën në telefon ishin francezët, të cilët më ofruan 120 mijë euro. E fundit ishte një kompani farmaceutike Holding amerikane që donte ta blinte ilacin për 35 milionë dollarë. Unë jam vetëm tani Kam ndryshuar të gjitha të dhënat e mia, nuk hyj në rrjetet sociale për t'i shmangur Jam lodhur nga të gjitha këto oferta.

Gazetarja: Pra nuk e keni shitur formulen?

Sigurisht që jo. Ndoshta tingëllon naive, por nuk e kam krijuar këtë formulë që dikush ta përdorë për nevojat tuaja. Çfarë ndodh nëse e shes? Ai do të marrë një patentë, parandaloni të tjerët të përdorin formulën dhe të rrisin çmimin. Ndoshta jam akoma i ri por jo budalla. Atëherë njerëzit thjesht nuk do të jenë në gjendje ta heqin qafe atë probleme me hemorroidet. Një nga mjekët e huaj më tha se do ta bënte një ilaç te tillë duhet të kushtojë të paktën 500 euro. Por unë nuk do të pajtohem se. Kush në vendin tonë mund të përballojë ilaçet për 500 euro?

Kjo është arsyeja pse, kur ne morem një ofertë nga struktura të mëdha polake për të marrë pjesë në zhvillim te mjekësise, menjëherë u pajtova. Kam punuar me specialistët më të mirë. Ishte një eksperiencë e madhe. Aktualisht, ilaçi ka kaluar tashmë prova klinike provat dhe është në dispozicion të njerëzve.

Puna për ilaçin është e koordinuar është nënkryetar, drejtor i qendrës kërkimore për koloproktologji, profesor dhe proktologu dhe urologu më i njohur në Shqiperi - Arben Rexhollari. Ne e kërkuam atë na tregon për ilaçin e ri dhe përdorimin e tij.

foto

Gazetarja: Më thuaj, të lutem, çfarë kuptimi kane idetë e Laures? Dhe a ju ndihmon vërtet kjo formulë të shpëtoj nga hemorroidet?

Ideja e Laures është parë një qasje krejtësisht e re në luftën kundër hemorroideve. Sa funksionojne barnat e vjetra? Zgjerojnë fort enët e gjakut dhe lehtësojnë dhimbjet me ilaçe kundër dhimbjes. Ata shkatërrojnë njëkohësisht enët e gjakut dhe zemrën, çdo herë duke i afruar ata me vdekjen nga një goditje në tru ose atak në zemër. Por ata nuk ndikojnë në shkaktarin kryesor të hemorroideve - restaurimin e qarkullimit të gjakut si hemorroidet. Problemi vazhdon sepse po përkeqësohet me secilën prej tyre dozen e barnave të tilla. Formula e Laures pastron arteriet e vogla rektale nga dioksidi i karbonit, i cili eliminon shkaktarin kryesor të hemorroideve dhe kancerin e rektumit. Por kjo, natyrisht, nuk mjafton për t'i parandaluar ato fazat e rënda të sëmundjes. Kjo është arsyeja pse ka kaq shumë mjekë dhe infermierë specialistët qe punuan në zhvillimin e një ilaçi efektiv që do te ju mundëson të hiqni qafe hemorroidet në çdo fazë.

Gazetarja: Pra hemorroidet janë shumë te rrezikshme?

A i keni parë statistikat e vdekshmërisë në Shqiperi? A e dini sa njerëz vdesin nga kanceri i zorrës së trashë? 63%! Kjo është mbi dy të tretat. A keni parë të paktën një person që ka vdekur nga hemorroidet pa kancer? Mjekët në morg nuk kishin parë kurrë diçka të tillë në jetën e tyre. Sepse një person i tillë nuk ekziston. Së pari, problemet me hemorroidet, pastaj - inflamacioni dhe kanceri i zorrës së trashë. Edhe nëse merrni shumë ilaçe çdo ditë, efekti do të jetë ende zero. Sepse pasojat hiqen, jo shkaku. Ekskretimi me gjak në rektum ndalet me kalimin e kohës, shfaqen zonat e para të nekrozës. Në këtë fazë, ato shfaqen së pari simptomat - kapsllëk, kruajtje dhe ndjenjë e rëndimit në anus, dhimbje në anus. Nëse nëse shfaqen këto simptoma, kjo do të thotë se personi tashmë ka probleme serioze dhe se ajo ka nevojë për trajtim urgjent.

Gazetarja: Po ilaçet? Farmacitë janë plot ilaçe për hemorroidet.

Po, por të gjitha bazohen në parimin e përshkruar më sipër. Këto barna përhapen enët e gjakut, dëmtojnë muret e tyre, mbingarkojnë veshkat dhe zemrën. Po, ato lehtësojnë simptomat e hemorroideve, por vetëm për një kohë të shkurtër. Në përgjithësi, kanë një efekt negativ në trup, me ndihmën e tyre është e pamundur shpëtoj nga hemorroidet. Laura kishte të drejtë për këtë. Me raste analiza e përbërjes, çdo ekspert do të kuptojë se ato nuk janë të nevojshme fare për të marrë.

Gazetarja: Si quhet ilaçi që ka zhvilluar Laura ? Mund të na thoni diçka për të?

Përgatitja quhet Hemoroclear. Është efektiv për shkak të efektit të tij kompleks në trup dhe përbërje unike që përmban vetëm shumë të përqendruar ekstrakte medicinale. Hemoroclear eliminon plotësisht dhimbjen, kruajtjen dhe ndjesi djegieje, forcon enët e gjakut dhe kapilarët, lehtëson inflamacionin, rikthen qarkullimin e gjakut, ndalon gjakderdhjen rektale, lehtëson shkuarjen në tualet dhe shkrin tumoret.

Mirëpo, ashtu si Laura , ne iu afruam kësaj detyre me arsye. Ilaçi nuk është vetëm një grup kimikatesh të përdorura në pothuajse çdo produkt hemorroide, por një përbërje unike e natyrale shumë e koncentruar e ekstrakteve bimore . Si rezultat, nuk është vetëm shumë efektive, por edhe plotësisht e sigurt.

2-3 ditë pas fillimit të marrjes së barit, proktiti eliminohet plotësisht. Kjo pasohet nga pastrimi dhe restaurimi. Ndryshe nga kimikatet farmaceutike, Hemoroclear nuk ka efekte të dëmshme në zemër apo per organet tjera..

Gazetarja: Por a do të shitet ilaci ne barnatore? Perafersisht , sa do të kushtojë?

Sapo u bë e qartë se ne kishim zhvilluar një ilaç efektiv, farmacistët filluan të sulmojnë në të gjitha frontet. Fillimisht i kërkuan Laures ta shiste formulën e saj që të mos fillojë të prodhohet. Dhe kjo është e kuptueshme! Trajtimi i hemorroideve është pika më e madhe në tregun farmaceutik. Ata fitojnë miliarda dollarë prej saj. Dhe mjekësia jonë mund të ndryshoj konsiderueshem situatën e tregut. Askush nuk do të shpenzojë çdo muaj para për ilace të vjetruara, kur një ditë mund të filloni me Trajtim Hemoroclear dhe harroni problemet tuaja. Mjeket janë partnerë të kompanive farmaceutike që janë të lidhura ngushtë me to dhe ata bashkëpunojnë. Dhe sigurisht që duan të shesin ilace. Kjo është arsyeja pse ata as nuk duan të dëgjojnë për barnat tona. Sidoqoftë, ilaçi ynë është i vetmi ilaç i rekomanduar zyrtarisht për trajtimin dhe parandalimin e hemorroideve, si dhe ato komplikime onkologjike.

Gazetarja: Pra, për babëzinë e farmacive tona në vend, njerëzit nuk do të mund ta blejnë këtë ilaç?

Unë kam shumë lajme te mira! Ne vendosëm që mund të bëjmë biznes pa ndihmën e farmacive dhe shpërndani Hemoroclear direkt, pa ndërmjetës. Ne konsideruam disa opsione dhe zgjodhi më efektive!

Çdo banor i vendit tonë që dëshiron të heqë qafe hemorroidet dhe të porosisë Hemoroclear mund ta bëjë këtë tani. Më poshtë është formulari që mund të përdorni për të porositur. Ju gjithashtu mund të klikoni butonin "Shko në faqen e internetit". dhe lexoni informacione shtesë rreth ilaçit dhe më pas porosisni atë.

Në të dyja rastet, porosia do t'i dërgohet direkt prodhuesit, operatorët do t'ju kontaktojnë, do t'ju tregojnë më shumë për ilaçin dhe kohëzgjatjen e trajtimit dhe do t'ju pyesin për adresën dhe mënyrën e dorëzimit. Pagesa bëhet pas marrjes dhe inspektimi i mallrave me postë ose shërbim korrier.

Të gjithë ata plotësojnë formularin do (duke përfshirë gjithë ditën) , do të marrë xhel Hemoroclear me një çmim të reduktuar prej 50%. Ky është aksioni ynë i përbashkët me Institutin për të tërhequr vëmendjen ndaj ilacit. Shpresojmë që ajo fjalë të përhapet shpejt dhe që çdo person që është duke u rikuperuar rekomandojini miqtë tuaj këtë ilaç.

Promovimi do të zgjasë vetëm një javë nga fillimi i shitjeve do

pas kesaj date (nga) ) cmimi standard do te kethehet ne 9600 ALL. Prandaj, nëse jeni duke e lexuar këtë artikull gjatë periudhës së promocionit, nxitoni dhe porosisni ilaçin derisa është në zhvillim e sipër, dhe dita e fundit e promovimit është

.

Fatkeqësisht, mafia farmaceutike shqiptare organizoi një të veprim te madh kundër ilaçeve tona. Na dërguan disa padi dhe ka nisur tre procedime penale. Kjo është arsyeja pse ne duhet të ndalojmë marrjen e urdherave në mënyrë të pacaktuar. Kjo është dita e fundit që mund te porositni dhe merrni Xhel Hemoroclear ORIGJINAL me zbritje nga 50% për 4800 ALL. Më vjen keq, per gjithë ata që nuk do të mund të porosisin ilaçin, por ky është realiteti në Kosove ...


Nxitoni të bëni porosinë tuaj përpara se zbritja t'i kalojë lexuesit të radhës, oferta juaj unike përfundon për:

:

Hemoroclear
Me leverdi!
9600 ALL4800 ALL
10200AL 12000AL
15000AL 14500AL

Kane mbetur edhe x cope

commit_01
Sander Peqini

Unë drejtoj kamionë dhe kisha probleme me hemorroidet. Tashmë po mendoja të shkoja në spital, por bleva Hemoroclear dhe tani nuk kam asnjë problem. Punoj me qetësi dhe nuk mendoj më për problemet shëndetësore. Nuk mund t'ia fal vetes që i bleva ato mbeturina në farmaci.

commit_02
Senad Syla

Kam dhimbje rektale. Unë do ta marr këtë ilaç. Dua të besoj se do të më ndihmon... Sidomos me këtë zbritje!

commit_04
Arber Prelaj

Kam lexuar për këtë ilaç në një revistë mjekësore. Kishte një artikull të specializuar nga një proktolog i njohur.

commit_05
Mirnesa Abazi

Me të vërtetë ndihmon! Unë porosita për burrin tim, ai pothuajse kishte kancer në zorrën e trashë. Falë Laures dhe Hemoroclear, gjithçka shkoi mirë. Unë i këshilloj të gjithë ta provojnë.

10
Xhafer Noka

Kam kaluar një trajtim të plotë - më ndihmoi. Por une do bej nje tjeter per parandalim... kam frike se mos te kthehen hemorroidet...

commit_11
Emir Hajdari

Unë e kam përdorur për dy javë - nuk më duhej të prisja gjatë që të funksiononte!!!

commit_08
Elma Spahiu

Në spitale ka një kaos dhe tmerr të madh, nuk kam qenë prej kohësh, është humbje kohe komplet. Dhe në klinika private thjesht vjedhin. I jam shumë mirënjohëse Marinës që tani mund të marrim Hemoroclear me një zbritje.

commit_11
Denis Osmani

Kjo është një mrekulli. Kisha një situatë kritike me hemorroidet, por Hemoroclear më ndihmoi të ndjeja lehtësim. Faleminderit shume!

JOHNSON HEALTHCARE SERVICES LIMITED,10 Darter View, Nuneaton, England, CV10 9GN
Privacy policy